Дитяча футбольна команда з Росії влаштувала бійку на матчі у норвегії. Російські футболісти влаштували бійку у норвегії Бійка дитячої команди у норвегії

Скандалом завершилася участь дитячої команди «Космос» у Кубку Норвегії з футболу для команд до 14 років. У 1/16 фіналу російські футболісти влаштували бійку з норвезькими однолітками, після чого «Космосу» було привласнено технічну поразку та призначено штраф у розмірі 2 тис. норвезьких крон. Про це повідомляє Газета.ру.

У 1/16 фіналу відкритого Кубка Норвегії "Космос" зі Ставрополя зустрічався з місцевою командою "Герд". Вже на третій хвилині зустрічі, після кутового у виконанні господарів голкіпер російської команди грубо порушив правила у власному штрафному майданчику, внаслідок чого був вигнаний з поля арбітром.

Російські футболістибули категорично не згодні з рішенням арбітра і довго сперечалися з рефері, проте змушені були упокоритися.

"Герд" реалізував пенальті, після чого забив ще один м'яч, створивши собі комфортний, особливо для гри в чисельній перевагі, зачеплення. Саме після другого голу норвезької команди, як стверджують місцеві ЗМІ, і розгорнулися основні події, що спричинили скандал.

У якийсь момент на полі опинився віддалений футболіст російської команди, який кинувся на суперників з кулаками, після чого на газоні почалася справжня битва, яку вдалося зупинити тільки після втручання правоохоронців.

«Проти нас грала команда з дуже габаритними футболістами, які до того ж діяли дуже агресивно, – розповідає один із батьків футболістів «Герда» Йорген Льоса.

Після видалення на третій хвилині гри суперники довго не могли повірити в те, що трапилося, і не продовжували гру. Коли ж вона відновилася і ми забили другий м'яч, на поле вибіг їхній віддалений гравець і росіяни почали бити наших дітей руками та ногами.

Арбітр підходив до їхнього тренера ще до бійки і просив заспокоїти його футболістів, але той лише знизав плечима».

«Я ніколи не бачив нічого подібного, – розповів головний тренер «Герда» Тронд Лервік.

Ми знали від інших команд, що ми маємо зустріч з дуже жорстким і часом грубим суперником, але ми навіть уявити не могли, що справа зайде так далеко. Ми шоковані тим, що сталося».

У підсумку футболісти «Герда» залишили поле на знак протесту, а російська делегація ретирувалася, коли на стадіоні з'явилися правоохоронці.

На екстреному засіданні дитячої асоціації, яка проводить Кубок Норвегії для команд до 14 років, було ухвалено рішення записати російській команді технічну поразку з рахунком 0:3, внаслідок чого вона вибуває зі змагань.

Крім того, на «Космос» накладено штраф 2 тис. крон, який російська делегація зобов'язана сплатити не пізніше 5 серпня.

На момент виходу матеріалу Російська футбольна спілка від коментарів відмовилася. Пізніше кореспондент РИА «Новости» взяв коментар у тренера російської команди Євгена Єсікова, який презентував свою версію подій. «На другій хвилині матчу видалили воротаря за те, що він хотів вибити м'яч із рук, а перед ним став гравець іншої команди. Суддя вирішив, що він хотів ударити суперника. Після цього на 15 хвилині суддя дав жовту картку нашому гравцю та сказав піти з поля на 5 хвилин. За жовту картку відвести з поля на 5 хвилин? Після цього ми вирішили забрати команду з поля. Коли наша команда йшла, один із норвезьких гравців назвав нашого віддаленого воротаря англійською «російська свиня». Він не стримався і вдарив норвежця по нозі», - сказав Єсіков.

За його словами, після цього почалася бійка, в якій брали участь два норвежці та двоє гравців «Космосу». «За кілька секунд втрутилися батьки норвезької команди. Почали бити наших хлопців. У результаті ми два тренери і деякі батьки норвежців розняли їх та відтягли від дітей. У результаті нашому воротареві дорослий поламав руку. Відвезли його до шпиталю, у нього тріщина у руці», - додав тренер «Космосу».

Після цього продовжувати гру було неможливо, оскільки суперники були агресивно налаштовані, тому російську команду вивели з поля, розповів Євген Єсіков про бійку під час норвезьких змагань. Norway Cup.

«Я відвів команду з поля, бо продовжувати гру було нереально. Вони були агресивно налаштовані, кидалися до нас. Я повів їх з поля, тому що дбаю про здоров'я дітей», - пояснив він.

Помічник тренера також повідомив подробиці про саму сутичку. «Бійки як такої сильно і не було, кілька разів вони один одного вдарили. Після цього вискочили батьки норвезьких дітей, яких було багато. Шість чоловіків дорослих і почали бити наших дітей», - розповів тренер.

Крім того, Єсіков розповів, як зазнали травм російські гравці. «Після цього ми намагалися їх розтягнути, але нас лише двоє було, а їх багато. Вони повалили одного нашого гравця утрьох на землю, вдарили у спину. Воротар намагався захиститися від них рукою, йому вдарили по руці та зламали йому руку», - розповів він.

Футболістів вчасно доправили до лікарні, їм було надано допомогу, зараз вони почуваються добре. «Після цього ми повезли дітей до лікарні, де їм надали допомогу. Одному прикладали лід, а другому наклали гіпс, оскільки він мав перелом руки», - додав тренер.

Бездіяльність суддів

За словами Євгена Єсікова, суддя також повівся неправильно. Якби він встиг вчасно зупинити гравців, травм можна було б уникнути.

«Суддя втік із поля, він своїх обов'язків взагалі не виконував. Він повинен був розвести дітей, видалити тих, хто б'ється з поля, інцидент був би закінчений, тривала б гра і все», - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російську футбольну команду «Космос» (Ставрополь) усунули від участі у змаганнях Norway Cup для дітей та підлітків віком від 10 до 19 років після бійки із суперниками. Команді зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Раніше Єсіков повідомив, що в результаті бійки постраждав воротар команди після втручання у бійку батьків норвезьких футболістів. Бійка, за словами помічника тренера, сталася після того, як норвезький футболіст образив російського воротаря.

Норвезька версія

Тренер норвезької команди Herd Тронд Лервік зі свого боку заявив RT, що образ з боку гравців його команди не було.

«Я не думаю, наші гравці щось говорили взагалі. Ми багато говорили перед матчем. Ми знали, що ми маємо сконцентруватися на матчі, грати у футбол так, як ми можемо це робити. Головне – фокус. І мої гравці чудово з цим впоралися», - пояснив він.

При цьому він не заперечував, що на полі під час бійки були батьки норвезьких гравців. «Батьки стали між гравцями, щоб забезпечити їхню безпеку», - заявив Лервік.

З боку норвезької команди постраждав один гравець, його вдарили у живіт. Зараз із ним все гаразд.

Скандалом завершилася участь дитячої команди «Космос» у Кубку Норвегії з футболу для команд до 14 років. У 1/16 фіналу російські футболісти влаштували бійку з норвезькими однолітками, після чого «Космосу» було привласнено технічну поразку та призначено штраф у розмірі 2 тис. норвезьких крон. Про це повідомляють норвезькі ЗМІ .

Російські футболісти були категорично не згодні з рішенням арбітра і довго сперечалися з рефері, проте змушені були змиритися.

Як повідомляє норвезька преса, в якийсь момент на полі опинився віддалений футболіст російської команди, який кинувся на суперників з кулаками, після чого на газоні почалася справжня битва, яку вдалося зупинити тільки після втручання правоохоронців.

«Проти нас грала команда з дуже габаритними футболістами, які, до того ж, діяли дуже агресивно, — розповідає один із батьків футболістів «Герда» Йорген Льоса.

— Після видалення на третій хвилині гри суперники довго не могли повірити у те, що сталося, і не продовжували гру. Коли ж вона відновилася і ми забили другий м'яч, на поле вибіг їхній віддалений гравець і росіяни почали бити наших дітей руками та ногами.

— Ми знали від інших команд, що ми маємо зустріч із дуже жорстким і часом грубим суперником, але ми навіть уявити не могли, що справа зайде так далеко. Ми шоковані тим, що сталося».

Поліцейські намагалися затримати представників «Космосу» та футболістів команди, але зловити нікого так і не змогли.

Проте на екстреному засіданні дитячої асоціації, яка проводить Кубок Норвегії для команд до 14 років, було ухвалено рішення записати російській команді технічну поразку з рахунком 0:3, внаслідок чого вона вибуває зі змагань.

Втім, ставити крапку в цій історії ще зарано, оскільки у прес-релізі футбольної асоціації йдеться і про те, що поліцію поінформовано про всі обставини справи. Цілком можливо, що керівництво «Космосу» ще матиме проблеми з місцевою поліцією.

За його словами, після цього почалася бійка, в якій брали участь два норвежці та двоє гравців «Космосу». «За кілька секунд втрутилися батьки норвезької команди. Почали бити наших хлопців. У результаті ми два тренери і деякі батьки норвежців розняли їх та відтягли від дітей. У результаті нашому воротареві дорослий поламав руку. Відвезли його до шпиталю, у нього тріщина у руці», — додав тренер «Космосу».

Інші новини, матеріали та статистику можна подивитися на світового футболу, а також у групах відділу спорту у соціальних мережах

Олег Богданов

Нагадаємо, ставропольці побилися з гравцями норвезької команди SPK Herd. Після цього ФК «Космос» зарахували технічну поразку з рахунком 3:0, оштрафували на 2 тисячі крон (близько 15 тис. рублів) та заборонили брати участь у кубку.

За версією норвежців, воротаря «Космосу» видалили за грубий фол на початку гри, але той довго не хотів йти з поля. Потім почалася сутичка, і норвежці спішно покинули ігрову зону та викликали поліцію.

Тренери ФК "Космос" кажуть, що бійку спровокували гравці SPK Herd.

Євген Єсіков,
помічник тренера ФК «Космос»:

На другій хвилині матчу видалили воротаря за те, що він хотів вибити м'яч із рук, а перед ним став гравець іншої команди. Суддя вирішив, що він хотів ударити суперника. Після цього на 15 хвилині суддя дав жовту картку нашому гравцю та сказав піти з поля на 5 хвилин. За жовту картку відвести з поля на 5 хвилин? Після цього ми вирішили відвести всю команду. Коли команда йшла, один із норвезьких гравців назвав нашого віддаленого воротаря англійською «російська свиня». Він не стримався і вдарив норвежця по нозі.

У бійку втрутилися батьки норвезьких футболістів. Саме один із дорослих, за словами Єсікова, пошкодив руку воротареві російської команди, після чого хлопчика відвезли до лікарні.

Неприємний інцидент сьогодні стався на футбольних полях Норвегії. У Скандинавській країні відбувається великий турнір для команд різних вікових груп (від 10 до 19 років). Свято футболу для юних спортсменів було затьмарено витівкою російської команди Космос (U-14).

Представники ставропольського клубу побили ровесників із Норвегії. Віддалений з поля раніше гравець Космосу, в одному з епізодів гри повернувся на газон і ногою вдарив футболіста норвезької команди. Після цього розпочалася масова бійка, яка не припинялася навіть після зупинки матчу. Одному із футболістів норвезької команди зламали ребро.

За версією російської сторони, все було зовсім не так. Один із тренерів Космосу заявив наступне:

«На другій хвилині матчу видалили воротаря за те, що він хотів вибити м'яч із рук, а перед ним став гравець іншої команди. Суддя вирішив, що він хотів ударити суперника. Після цього на 15-й хвилині суддя дав жовту картку нашому гравцю і сказав піти з поля на 5 хвилин. За жовту картку відвести з поля на 5 хвилин? Після цього ми вирішили забрати команду з поля. Коли наша команда йшла, один із норвезьких гравців назвав нашого віддаленого воротаря англійською «російська свиня». Він не стримався і вдарив норвежця по нозі.

За кілька секунд втрутилися батьки норвезької команди. Почали бити наших хлопців. У результаті ми, два тренери та деякі батьки норвежців розняли їх і відтягли від дітей. У результаті нашому воротареві дорослий поламав руку. Відвезли його до шпиталю, у нього тріщина в руці», - підсумував представник Космосу.

Як би там не було, російську команду довічно відсторонено від участі у молодіжному турнірі, у цьому матчі їй зараховано технічну поразку. Крім того, Космос зобов'язали сплатити символічний штраф трохи вище 200 доларів.